AV Isala '96

Uitslagen deelnemers 2023

Meisjes 6 jaar (500m)
plts nr naam school tijd
1 782 Ruhifa Alhau Het Meerrijk 2:22
2 1114 Anna Pleiter OJS Het Scala 2:23
3 771 Renske van der Steege Ds. van de Wendeschool 2:24
4 241 Jara Buikema CNS De Groenling 2:26
5 72 Lotte Gerritsen CBS Het Stroomdal 2:27
Jongens 6 jaar (500m)
plts nr naam school tijd
1 417 Tijs Hamberg De Morgenster 2:08
2 1258 Joris de Munnik Rehobothschool 2:08
3 1133 Nino Westendorp OJS Het Scala 2:09
4 88 Silvan van Ommen CBS Het Stroomdal 2:09
5 870 Joris Kuiper Marnixschool 2:12
Meisjes 7 jaar
plts nr naam school tijd
1 697 Vajen Prikken Dr. Schaepmanschool 3:59
2 835 Eva Brouwer KBS De IJsselster 4:12
3 250 Wende Prinsen CNS De Groenling 4:16
4 1269 FayŤn Vos Rehobothschool 4:18
5 96 Naomi Sollie CBS Het Stroomdal 4:23
Jongens 7 jaar
plts nr naam school tijd
1 254 Jens Nieuwbroek CNS De Groenling 3:34
2 577 Daley van Ooijen OBS Dirk van Dijk 3:42
3 1013 Timo Eenkhoorn OBS Wonderwijs 3:42
4 1424 Zepp Bouterse OJS Het Scala 3:42
5 1148 Jesse Snippe OJS Het Scala 3:48
Meisjes 8 jaar
plts nr naam school tijd
1 1357 Lize Bottenberg Willem van Oranjeschool 3:46
2 454 Annelot van Putten De Morgenster 3:48
3 1072 Esmeť van den Belt ODS Engelenberg 3:49
4 716 Chajenn van der Wolf Dr. Schaepmanschool 4:00
5 978 Lynn Kersten OBS Villa Nova 4:09
Jongens 8 jaar
plts nr naam school tijd
1 1423 Vinz Bouterse OJS Het Scala 3:30
2 729 Quinten van der Wolf Dr. Schaepmanschool 3:36
3 646 Jens Kostwinder Dr. H. Bouwmanschool 3:36
4 332 Boaz Kanis De Fontein 3:36
5 731 Brynn Vos Dr. Schaepmanschool 3:39
Meisjes 9 jaar
plts nr naam school tijd
1 271 Lina Hoekstra CNS De Groenling 3:32
2 24 Sanne Dekker CBS De Ontdekking 3:49
3 735 Lise van der Weerd Dr. Schaepmanschool 3:50
4 1179 Marie de Munck Mortier OJS Het Scala 3:51
5 161 Imke de Vries CBS Het Stroomdal 3:53
Jongens 9 jaar
plts nr naam school tijd
1 911 Bram v/d Berg Marnixschool 3:17
2 282 Senn Brink CNS De Groenling 3:19
3 738 Thijs Bastiaans Dr. Schaepmanschool 3:23
4 1463 Yamill Huijsmans HBS Ichthus 3:26
5 1296 Tiem de Munnik Rehobothschool 3:30
Meisjes 10 jaar
plts nr naam school tijd
1 1500 Loueann Huijsmans HBS Ichthus 3:24
2 1449 Nikitha Schenk Mgr. Zwijsenschool 3:40
3 1195 Jasmijn de Kleine OJS Het Scala 3:43
4 748 Eline Schuiling Dr. Schaepmanschool 3:46
5 773 Elke van der Steege Ds. van de Wendeschool 3:47
Jongens 10 jaar
plts nr naam school tijd
1 206 Kjeld van Esch CBS Het Stroomdal 3:09
2 1422 Sill Bouterse OJS Het Scala 3:17
3 491 Jamie Kroes De Morgenster 3:20
4 755 Max Karman Dr. Schaepmanschool 3:23
5 923 Jop Noordzij Marnixschool 3:23
Meisjes 11 jaar
plts nr naam school tijd
1 300 Noah Sleurink CNS De Groenling 3:30
2 663 Julia Kostwinder Dr. H. Bouwmanschool 3:37
3 349 Celine Ram De Fontein 3:41
4 1040 Mette van Rooden OBS Wonderwijs 3:45
5 509 Esmee van der Kolk De Morgenster 3:45
Jongens 11 jaar
plts nr naam school tijd
1 764 Danyl Wolff Dr. Schaepmanschool 3:01
2 602 Liam Luisman OBS Dirk van Dijk 3:04
3 307 Justin Wup CNS De Groenling 3:05
4 514 Pepijn van Putten De Morgenster 3:15
5 1391 Sem Bottenberg Willem van Oranjeschool 3:16
Meisjes 12 jaar
plts nr naam school tijd
1 1326 Merel Kelder Rehobothschool 3:18
2 310 Maud de Jong CNS De Groenling 3:30
3 1327 Emie Kroon Rehobothschool 3:39
4 604 Vere Langeslag OBS Dirk van Dijk 3:40
5 230 Maurieke Frijstein CBS Het Stroomdal 3:41
Jongens 12 jaar
plts nr naam school tijd
1 815 Yousef Alaydi Het Meerrijk 2:59
2 231 Twan de Rouwe CBS Het Stroomdal 3:01
3 770 Polat Taskiran Dr. Schaepmanschool 3:16
4 1045 Sem Eenkhoorn OBS Wonderwijs 3:19
5 517 Milan Passchier De Morgenster 3:25
Estafette
plts nr School baan††††† tijd
1 3 CBS Het Stroomdal 2:49
2 16 Het Meerrijk 2:55
3 23 OBS Wonderwijs 2:57
4 7 De Morgenster 2:59
5 10 Dr. H. Bouwmanschool 3:01
6 27 Rehobothschool 3:02
7 21 OBS Dirk van Dijk 3:04
8 4 CNS De Groenling 3:04
9 9 Dr. Schaepmanschool 3:08
10 24 ODS Engelenberg 3:10
11 1 CBS De Ontdekking 3:22
12 8 De Wegwijzer 3:24
Leerkrachten
plts nr naam school tijd
1 670 Robert-Jan Nauta Dr. Schaepmanschool 2:48
2 1106 Jorne Luten OJS Het Scala 2:50
3 821 Max Krist KBS De IJsselster 2:57
4 862 Marijn Mijnheer Marnixschool 3:04
5 1048 Martijn van Elp ODS Engelenberg 3:10
6 1103 Erik Bruins OJS Het Scala 3:11
7 558 Yuri Wieten OBS Dirk van Dijk 3:20
8 1104 Marcel Hermus OJS Het Scala 3:24
9 863 Thomas Poortman Marnixschool 3:28
10 1246 Jord van Dijk Rehobothschool 3:36
11 239 Frank IJzerman CNS De Groenling 3:36
12 240 Daphne Noordman CNS De Groenling 3:36
13 1049 Marc Vink ODS Engelenberg 3:40
14 57 Han Boone CBS Het Stroomdal 3:43
15 55 Mike Bennink CBS Het Stroomdal 3:48
16 554 Karin Hagedoorn OBS Dirk van Dijk 3:52
17 56 Arno Boers CBS Het Stroomdal 3:54
18 861 Albert Heldoorn Marnixschool 3:58
19 996 Michelle Bruins OBS Wonderwijs 3:59
20 1331 Chantal Tatje Willem van Oranjeschool 4:02
21 1332 Lilian Lamberts Willem van Oranjeschool 4:12
22 1108 Marijsa Wolfsen OJS Het Scala 4:22
23 1244 Asselien Liefers Rehobothschool 4:26
24 556 Josť Schrijer OBS Dirk van Dijk 4:27
25 1105 Mariska Kregel OJS Het Scala 4:45
26 1107 Geralde v/d Meer OJS Het Scala 4:46
27 557 Lieke van der Kamp OBS Dirk van Dijk 4:49
28 555 Sharona Moorman OBS Dirk van Dijk 4:52
29 553 Hermien de Kievid OBS Dirk van Dijk 4:54
30 59 Peetje Zoet CBS Het Stroomdal 5:14
Kamper Mijl
plts nr naam categorie tijd
1 1451 Olaf Langeslag man 5:26.718
2 1462 Remco Eenkhoorn man 5:32.573
3 1474 Kjeld van Esch man 5:40.563
4 1453 NaŽl Huijsmans vrouw 6:00.093
5 1458 Nathan van de Kerke man 6:01.659
6 1452 Julynn Huijsmans vrouw 6:27.841
7 1455 Anco Wursten man 6:29.818
8 1459 Simon Stuij man 7:40.906